Garanti Koşulları

Irk ve sağlık garantisini secereli veya seceresiz fakat her koşulda yüksek kaliteli yavrularımız için vermekteyiz. Garanti koşulları sağlandığı taktirde koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Kanka Köpek Çiftliği ırk ve sağlık garantisinde iade garantisini sunan tek çiftliktir.

Garanti koşulları aşağıdaki gibidir:

  • Yavru köpeğiniz elinize ulaştığı zaman 24 saat içerisinde Veteriner Hekime götürmelisiniz. Veteriner Hekim tüm sağlık kontrollerini yapmalıdır. Herhangi bir sağlık sorunu tespit edilmişse iade edebilir veya ispatı ile birlikte tedavi masraflarını Kanka Köpek Çiftliği giderebilir. Küçük çaplı yavrunun geleceğini etkilemeyecek sağlık problemleri garanti kapsamı içerisinde değildir. Örneğin; paraziter hastalıklar. Ancak ciddi vakalarda Kanka Köpek desteği eksiksiz işler.
  • Söz konusu verilen süre içerisinde oluşan sağlık problemleri, Veteriner Hekim raporları medya öğeleri ile kanıtlanmalıdır.
  • 24 saat içinde Veteriner Hekim kontrolü yapılmayan yavrularda sağlık garantisi geçersiz sayılır. Hastalıklar, bu zaman diliminden sonra bulunduğunuz ortam koşullarından kaynaklanmış olabilir. Bu durum açıkta kaldığı için Kanka Köpek işbu sağlık garantisini veremez.
  • Irk garantisi yavru köpek 6 aylık olana kadar devam eder. 6 ay içerisinde ırkı konusundaki itirazlar ispatlandığı taktirde koşulsuz iade hakkınız bulunur.
  • Ulaşım esnasında oluşabilecek tüm mağduriyetlerde Kanka Köpek eksiksiz destek verir.