Satılık Golden Yavruları

Tüm fotoğraflar yavrularımızın orjinal fotoğraflarıdır. Bu fotoğrafları başka mecralarda görürseniz itibar etmeyiniz.

Satılık golden yavruları, Kanka Köpek garantisi altındadır. Bu garanti ibaresi, sağlık ve ırk konularını içerir. Irk olarak ömür boyu garanti veriyoruz. Yavrumuz elinize ulaşana kadar sağlıklı olma garantisi vermekteyiz.

Tüm yavrularımız secerelidir. 141 ülkede geçerli olan secere evrakları ile birlikte sizlere gönderimlerimizi yapmaktayız. Mikroçipleri ile birlikte alacağınız yavrularımızın ırk garantisini belgeli olarak sağlamış oluyoruz.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

“UNUTMAYIN İYİ BİR YAVRU ALMANIN İLK YOLU İYİ BİR ÜRETİCİ BULMAKLA BAŞLAR..”

Fotoğraflar

satılık yavru golden satılık yavru golden satılık yavru golden satılık yavru golden satılık yavru golden satılık yavru golden satılık yavru golden satılık yavru golden satılık yavru golden

GOLDEN RETRİEVER ÖZELLİKLERİ

Kanka Köpek bünyesindeki tüm yavrular en özel damızlıklardan üretilmektedir. Tüm yavrular safkan anne ve babanın yavruları olmaları ile birlikte yavrularımızın anne ve babalarını çiftliğimize gelip yakından görebilirsiniz. Şeffaflık çiftliğimizin ilkeleri arasında yer almaktadır.

Bizden aldığınız her yavru öncelikle veteriner hekimlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Doğduktan sonra düzenli olarak kontrolleri yapılan yavrularımızın son kontrolleri gönderim öncesi yapılmaktadır. Tüm yavrularımızın iç ve dış parazitleri yapılıyor. Aşıları söz konusu olduğunda ise yavruların günü gelen aşıları yapılmaktadır. Bir yavrunun tüm aşıları ancak yaşını doldurduğu zaman yapılabilir. Satılık golden yavruları ilanlarına baktığınız zaman, ilanlarda tüm aşıları tamamlandı ifadelerine kanmayınız.

Bir golden yavru almadan önce bilmeniz gereken golden ırkı özellikleridir. Irk özelliklerini bilmeden alacağınız yavru sizin için ilerde sıkıntı yaratabilir.

Diğer İsimleri Yellow Retriever, Altın Avcı
Familya Av köpeği, avı bulup getiren köpek
Ülke İngiltere
Orjinal Görevi Avı bulup getirme
Günümüzdeki Görevleri Av köpeği,Avı bulup getirme, rehber, itaat yarışmaları, bulma getirme saha yarışmaları
Irk Boyutu Büyük Irk
Yetişkinlikteki Yüksekliği Erkek 55 – 61 cm Dişi 51 – 56 cm
Yetişkinlikteki Ağırlığı Erkek 27 – 36 Kg Dişi 25 – 32 Kg
Ortalama Yaşam Süresi 10-13 yıl
Oyunculuk Çok Fazla
Enerji Yüksek
Çocuklara İlgi Çok Fazla
Diğer Köpekler ile Geçinme Çok Samimi
Diğer Petler ile Geçinme Samimi
Yabancılara Karşı Davranış İlgili ve Samimi
Koruma İçgüdüsü Düşük
Ev Ortamında Yaşam Çok İyi
Apartman Ortamında Yaşam Çok İyi
Havlama – Ses Çıkarma Az
Tüy Dökümü – Bakım Yüksek
Notlar Aile ve ev ortamında besleyecekler için ideal sevimli.

Golden Retriever Özellikleri

Büyük ırk, Erkek 55 – 61 cm, Dişi 51 – 56 cm yüksekliklerine sahiptir. Ağırlıkları ise, Erkek 27 – 36 Kg, Dişi 25 – 32 Kg arasında olmaktadır. Ortalama yaşam süreleri 10-13 yıl arasında değişmektedir.

Golden ırkı, en popüler köpekler arasında yer alır. Golden ırkının asıl görevine baktığımız zaman, kuş avlarında vurulan kuşu bulup getirmek olarak ortaya çıkar. Aile köpeği olarak araştırma yapıldığında, en fazla tercih edilen köpekler arasında yer alır. Bunun temel nedenlerinden en önemlisi zeki ve çok sevimli köpekler olmalarıdır. Aynı zamanda insanlarla aralarının iyi olması ve sosyal köpek olmaları tercih sebeplerinde başta yer almaktadır. Bir golden ırkı köpeğinin sahibinden çok fazla bir şey beklemez. Golden ırkına şunları yaptığınız zaman başka bir ihtiyacı kalmaz:

Her köpek için geçerli olan, düzenli olarak yemek verilmesidir. Yemek düzeni hem tuvalet ihtiyacı hem de sağlığı için oldukça önemli bir konu olarak göze çarpar.
Golden ırkı kilo almaya yatkın köpeklerdir. Satılık golden yavruları için araştırma yaparken düzenli olarak egzersiz yaptırılması gerektiğini unutmayın.
Yine tüm köpek ırkları için geçerli olan, düzenli veteriner hekim kontrolü. Bazı durumlarda rahatsızlığı olup olmadığı anlaşılmayabilir. Bu yüzden düzenli veteriner hekim kontrolü şarttır.
Golden ırkı tüm canlılarla arası iyidir ve herkesle iyi anlaşabilir. Kavgacı bir yapısı yoktur. Bu yüzden tüm köpeklerle arası iyidir. Her insana kendini sevdirebilir ve onu sevebilir. Çocuklarla çok iyi anlaşırlar. Kimi zaman bebek bakıcılığı görevini üstlenebilirler. Dolayısıyla, koruma ve bekçi köpeği olarak kullanılması büyük hata olur. Bir hırsızla oyun oynayabilir ona kendisini sevdirebilmektedir.

Genel Bilgiler

Yaşam alanları incelediği zaman, apartman dairelerinde yaşayabilirler. Bunun için tek şart yeterli egzersiz yaptırmaktır. Çok zeki köpek olmalarından dolayı eğitimleri çok kısa sürede biter. Bunun yanında bu öğrendiklerini asla unutmazlar. Bakımlarına değinecek olursak, sadece haftada 2 kere tarak ile tüyleri taranması faydalı olacaktır. Bunun yanında kulak temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Tüy konusunda ise çok fazla tüy döktükleri bilinen bir gerçektir. 10 ile 13 yıl arası yaşam süreleri vardır. Satılık golden yavruları hakkında telefon desteği almak istiyorsanız aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

281 yorum “Satılık Golden Yavruları”